SYENERGY - Сонячні батареї та інвертори

SYENERGY GLOBAL COMPANY

ТОВ "СІЕНЕРДЖІ» («SYENERGY» LLC) одна з компаній України, які динамічно розвиваються в галузі відновлюваної енергетики та інноваційних рішень у сфері енергозберігаючих технологій.

У компанії працюють першокласні висококваліфіковані фахівці, які мають європейську освіту та досвід роботи у сфері Відновлюваних джерел енергії.

Поєднуючи силу знання та надійність, ми розвиваємо й удосконалюємо бізнес, підвищуємо якість послуг, що надаються, підтримуємо все найкраще та передове. Ми щодня відкриваємо нові можливості для наших клієнтів забезпечуючи стабільне майбутнє. ТОВ "СІЕНЕРДЖІ" ("SYENERGY" LLC) надає весь комплекс послуг починаючи від проєктування об'єкта і закінчуючи введенням його в експлуатацію. Пріоритетним напрямком для компанії ТОВ "СІЕНЕРДЖІ" ("SYENERGY" LLC) є Сонячні батареї та компоненти (Solar panels and components)

Місія ТОВ "СІЕНЕРДЖІ" («SYENERGY» LLC) - полягає в тому, щоб зробити доступним для більшої кількості людей.

Мета ТОВ "СІЕНЕРДЖІ" («SYENERGY» LLC) - бути світовим Лідером у наданні послуг у сфері енергоефективності та відновлювальних джерел енергії, компанією якою зможемо пишатися ми та наші діти.

Основним напрямком нашої компанії є сонячні електростанції для будинку і для промислового використання, які зі свого боку поділяються на мережеві, автономні та гібридні.

SYENERGY GLOBAL SOLAR COMPANY WORLDWIDE COLLABORATION

ТОВ "СІЕНЕРДЖІ" представляє єдину корпорацію Suntellite Group, яка виробляє сонячні панелі Suntellite та сонячні інвертори SolaX Pоwer.

Наше завдання - забезпечити покупця високотехнологічним обладнанням для сонячних електростанцій і надати розширену гарантію до 12 років від однієї промислової корпорації.

Наша компанія є дилером низки провідних європейських виробників комплектуючого обладнання для сонячних і теплових установок. У числі товарів, що поставляються ТОВ "СІЕНЕРДЖІ" ("SYENERGY" LLC) на український ринок: сонячні батареї, інвертори для сонячних батарей (електростанцій), ДБЖ (джерела безперебійного живлення), контролери заряду, LiFePO4 акумулятори (літієві акумулятори), вітрогенератори, сонячні колектори та багато іншого обладнання від надійних перевірених виробників. Завдяки прямим поставкам ми формуємо конкурентні відпускні ціни і забезпечуємо надійне гарантійне та післягарантійне обслуговування обладнання. У нашій компанії Ви можете купити сонячні батареї гуртом і вроздріб за найвигіднішою ціною, а також усі необхідні комплектуючі для автономної або мережевої сонячної системи. У нашому інтернет-магазині Ви можете купити недорогі сонячні батареї (solar panels) та інвертори китайського походження, а також кращі сонячні батареї, а також купити інвертори від всесвітньо відомих виробників Solax PowerSuntech PowerYingli, Green Energy, LDK Solar CoSharp SolarBoschSMA Solar Technology, KACO new energySteca Elektronik GmbHFronius International GmbH, ABB Group та ін.
СОЛНЕЧНЫЕ ЭЛЕКТРОСТАНЦИИ ПОД КЛЮЧ
Також ми пропонуємо готові рішення сонячних електростанцій "під ключ":Мережеві сонячні електростанції під "Зелений Тариф" різних потужностей, починаючи від 5-10кВт і закінчуючи мегаватними електростанціями. До них входять: сонячні батареї (монокристалічні, полікристалічні, тонкоплівкові), інвертори мережеві (5 кВт, 10 кВт, 20 кВт, високопотужні мережеві інвертори для сонячних батарей 100 кВт, 200 кВт, 500 кВт), кріплення для сонячних батарей (на плоску поверхню, на скатну поверхню, баластна система, система кріплення для сонячних батарей з регульованим кутом нахилу, одно-двовісьові трекерні системи для фотоелектричних модулів з системою стеження за сонцем), система моніторингу та віддаленого доступу до сонячної електростанції, грозозахист сонячних батарей. "Зелений Тариф"(Feed-in tariff)- це спеціальний завищений тариф за яким держава закуповує електроенергію у приватних домовласників або компаній, які виробляють електроенергію від відновлюваних джерел енергії (ВДЕ): від Сонячних електростанцій (сонячних батарей), від Вітрогенераторів, від Геліоколекторів (сонячні колектори, що виробляють теплову енергію для забезпечення гарячого водопостачання та опалення будівель), від Геотермальних станцій (теплові насоси різних типів) і зливають (продають) в основну електромережу. 
В основі так званого "Зеленого Тарифу" лежать три основні чинники:

* гарантія підключення до мережі;
* довгостроковий контракт на купівлю всієї виробленої відновлюваної електроенергії;
* надбавка до вартості виробленої електроенергії.
Оптовий ринок електроенергії України в особі ДП "Енергоринок" зобов'язаний купувати електроенергію за "зеленим" тарифом. Можливість продажів за "зеленим" тарифом безпосередньо споживачам передбачена. Відповідно до закону про електроенергетику, розміри "зеленого" тарифу затверджуються НКРЕ для кожного виробника.

Тарифи на підключення можуть відрізнятися не тільки для різних джерел відновлюваної енергії, а й залежно від встановленої потужності ВДЕ. Зазвичай надбавка до виробленої електроенергії виплачується протягом досить тривалого періоду (10-25 років), тим самим гарантуючи повернення вкладених у проєкт інвестицій та отримання прибутку.

Автономні сонячні електростанції. До них входять: Сонячні батареї (solar panels), автономний інвертор (сонячний інвертор, який має можливість працювати без загальної електромережі в місцях, віддалених від основної енергосистеми), контролер заряду для акумуляторних батарей (ШІМ, MPPT, MPPT бідирекційний), акумуляторні батареї. (Свинцево-кислотні акумулятори AGM,GEL,SLA), Літій-залізо-фосфатні акумулятори LiFePO4Літій-іонні акумулятори (Li-ion) , Літій-полімерні акумуляториАлюміній-іонні акумулятори), кріплення для сонячних батарей.

 • У своїй щоденній роботі насамперед керуємося цінностями нашої компанії, - це довіра клієнта, надійність, відкритість, універсальність і команда професіоналів, ось запорука нашого спільного успіху..
 • Активно розвиваємо мережу в усіх областях і великих містах України, для побудови успішного бізнесу на взаємовигідних умовах.
 • Ви бажаєте стати Партнером або Власником власної сонячної електростанції?
 • Звертайтеся до компанії ТОВ "СІЕНЕРДЖІ" ("SYENERGY" LLC), де будуть враховані всі Ваші побажання !
 • Ми спроектуємо і зведемо Ваше особисте автономне джерело відновлюваної енергії!
 • Довіра людей - Наша велика перевага!

Новини

 • солнечная батарея, купить, солнечные батареи цена Бердянск, Киев, днепропетровск

 • Новини SYENERGY
 • В новинах SYENERGY ви можете знайти найсвіжішу інформацію, що стосується поновлюваних джерел енергії. Слідкуйте за новинами SYENERGY і будьте в курсі всіх СВІТОВИХ ІННОВАЦІЙ...

Читати Повністю

 • купити сонячну батарею, вигідно, акція, якість, гарантія

 • .
 • УЗГОДЖЕНИЙ ПРОЕКТ
  Здійснюємо весь комплекс робіт з узгодження проєкту.
  Компанія "SYENERGY" є першим ексклюзивним і найбільшим представником систем альтернативного енергозабезпечення на території України.

Читати Повністю

Категорії

Виробники